Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Grupa radnych miejskich wsparła MKS Tur 1921 Turek

Minął okres świąteczno- noworoczny, więc najwyższa pora podziękować Radnym Rady Miejskiej w Turku za przekazany prezent świąteczny. Grupa radnych tj. Dariusz Jasak przewodniczący Rady Miasta, Stanisław Ćwiek, Adrian Wielogórski, Maciej Aniołczyk i Maciej Marczewski przekazała Turowi prywatne środki w łącznej kwocie 350 zł. 

- Pragniemy podziękować radnemu Andrzejowi Kwiatkowskiemu, który regularnie co miesiąc przekazuje na rzecz Klubu kwotę 100 zł – informują władze Klubu –  Bardzo cieszy nas inicjatywa radnych, świadczy to o pozytywnym postrzeganiu pracy Zarządu, trenerów i rodziców. Motywuje to nas do dalszej, jeszcze cięższej pracy i godnego reprezentowania naszego miasta na arenie województwa wielkopolskiego.

Miejski Klub Sportowy „Tur 1921” Turek mimo kilkuletniej działalności przedstawiany jest w środowisku sportowym naszego województwa jako pozytywny przykład pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

- Z każdym sezonem powołujemy kolejne grupy wiekowe, celem zapewnienia najlepszym zawodnikom możliwość rozwoju w starszych grupach. Wierzymy, że dzięki wsparciu burmistrza Turku Romualda Antosika, radnym Rady Miejskiej, wójtowi gminy Turek Karolowi Mikołajczykowi i radnym Rady Gminy oraz staroście tureckiemu Mariuszowi Seńko i radnym powiatowym, Klub będzie mógł się dalej rozwijać i osiągać coraz lepsze wyniki sportowe- pisze na swoim Facebookowym profilu Zarząd Tura.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.