Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Tuliszków: Za nami druga kolejka amatorskiej ligi piłki nożnej

W niedzielę, 8 stycznia 2017 roku hala widowiskowo-sportowa w Tuliszkowie stała się miejscem rozgrywek amatorskich zespołów piłkarskich. Odbyła się druga kolejka, piątej już, edycji Ligi Halowej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. 

W tym roku bierze w niej udział 11 drużyn: BAD BOYS, EXPRESSBAU, F.C. FOXES, GRZYMISZEW, IZOSERWIS, JUNIORZY, KISZEWY, RTL, TSUNAMI, TURPLAN, SARBICKO.
W zespole mogą grać zawodnicy od 16 roku życia, jeśli mają zgodę rodziców lub opiekunów. Liga jest pół amatorska, to znaczy, że w składzie drużyny może znaleźć się tylko dwóch czynnych zawodników. Nie dotyczy to piłkarzy w wieku 16-18 lat oraz powyżej 35 roku życia.

Mecze ligi odbywają się w każdą niedzielę (rozpoczęcie o godzinie 9.00). Sześcioosobowe drużyny (pięciu piłkarzy oraz bramkarz) rozgrywają 40-minutowe mecze (2x20 min), systemem każdy z każdym, bez rundy rewanżowej. Wiosną i jesienią rozgrywki odbywają się na Orliku, a zimą przenoszone są do hali.

W dotychczasowych edycjach dwukrotnie triumfowała drużyna RED TEAM LABEL, raz drużyna z SARBICKA, a w roku ubiegłym pierwsze miejsce zajął zespół reprezentujący firmę EXPRESSBAU, która broni mistrzowskiego tytułu.

Po pierwszej kolejce na czele tabeli znalazły się trzy drużyny, które odniosły po dwa zwycięstwa i zgromadziły komplet punktów. Różnice między nimi dotyczą bilansu bramkowego.

W minioną niedzielę rozegrano łącznie pięć meczy. Oto wyniki:

1. KISZEWY – GRZYMISZEW    4:1
2. IZOSERWIS – TURPLAN        9:3
3. JUNIORZY – F.C. FOXES       5:3
4. RTL – EXPRESSBAU              0:3
5. SARBICKO – TSUNAMI        1:3
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.