Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Tuliszków: 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 15 stycznia, odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny do akcji włączy się Tuliszków. Wydarzeniem kulminacyjnym będzie impreza w miejscowej hali widowiskowo-sportowej.

Wielki finał rozpocznie się o godzinie 18.00. Przed publicznością wystąpią uczniowie Zespołu Szkół w Tuliszkowie i podopieczni Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie. Swoje umiejętności taneczne i wokalne zaprezentują także pięcio- i sześciolatki z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie. Efektowny będzie bez wątpienia pokaz sportów walki.


Warto zwrócić uwagę na aukcje. Wśród przedmiotów, które zostaną zlicytowane na rzecz fundacji będą m.in. koszulki z autografami gwiazd ubiegłorocznych Dni Tuliszkowa – Natalii Szroeder, Zeusa i zespołu After Party czy bukiet walentynkowy. Oczywiście pojawią się i fanty wielkoorkiestrowe, takie jak t-shirty, zegar, artystyczne, fantazyjne i wymagające precyzji kolorowanki arteterapeutyczne albo DVD z zaskakującego koncertu, jaki dał Gooral wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.