Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Władysławów: Mistrzowie w lekkiej atletyce wyłonieni

Za nami Gminne Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Mimo zimna i braku sprzyjającej aury zawodnicy do rywalizacji podeszli profesjonalnie. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i walczyli do ostatniego tchu, by zdobyć upragniony medal.

Dzisiaj, tj. 21 kwietnia we Władysławowie odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkół w Lekkiej Atletyce. Organizatorami przedsięwzięcia byli Urząd Gminy Władysławów, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Władysławowie, szkoły podstawowe oraz gimnazja z terenu gminy Władysławów, UKS Koczek i LZS Baszta Wyszyna.


Na Orliku pojawili się uczniowie ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Uczestnicy zmierzyli się w biegach na 60m, 300m, 600m, skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie piłeczką Palantową, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą oraz biegu przez płotki. Każdy zawodnik mógł startować w dwóch konkurencjach, jednej biegowej i jednej technicznej.
Najlepsi zawodnicy otrzymali medale.


Więcej o organizacji zawodów i o tym jakie nastroje towarzyszyły zawodnikom podczas mistrzostw już niebawem w Ale Radio.

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.