Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Zapadł wyrok w sprawie dotkliwego pobicia turkowianki

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy zdarzenia, które miało miejsce w okolicach parku im. Żerminy Składkowskiej w Turku 1 lutego tego roku w  godzinach wieczornych. Wtedy to została zaatakowana i dotkliwie pobita24-letnia turkowianka. Atakujący m.in. dotkliwie pokiereszował twarz kobiety w intencji przywłaszczenia telefonu komórkowego.

Pobicie turkowianki wywołało wielkie poruszenie wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu. Rodzina oraz znajomi publikowali na profilach społecznościowych zdjęcia pobitej kobiety, prosząc o pomoc w odnalezieniu sprawcy.   O zdarzeniu pisaliśmy m.in. w materiale:

Rodzina i znajomi pobitej Madzi oraz policja proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy napadu

http://www.iturek.net/2429/rodzina-i-znajomi-pobitej-madzi-oraz-policja-...

W niespełna dwa tygodnie, bo 12 lutego policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Turku na lotnisku w Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie rozboju. 26-letni mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.

Sprawcy przedstawiono dwa zarzuty -  usiłowanie rozboju oraz uszkodzenie ciała. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Prokuratura Rejonowa w Turku złożyła wniosek do Sądu Rejonowego w Turku o zastosowanie wobec mężczyzny  środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. W związku z popełnionymi czynami  Sąd Rejonowy w Turku zastosował  wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwa zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (12 maja)  w Sądzie Rejonowym w Turku odbyła się rozprawa przeciwko 26-letniemu Arkadiuszowi I. i zapadł wyrok. Mężczyzna został skazany na 3,5 toku pozbawienia wolności. Na rzecz pokrzywdzonej zasądzono także zadośćuczynienie w kwocie 10 tys. zł.  Wyrok jest nieprawomocny.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.