Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Wideo: Kubota Tractor Show w ZSR w Kaczkach Średnich

Technologiczne rozwiązania służące rozwojowi rolnictwa zaprezentowała w ramach Powiatowej Majówki firma Kubota. W poniedziałek, 15 maja na polu dydaktycznym Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich zorganizowano Kubota Tractor Show.

Dla osób związanych z rolnictwem to nie lada wydarzenie, gdyż marka Kubota po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała możliwości sprzętu rolniczego, jaki można obecnie nabyć, chcąc prowadzić gospodarstwo nowoczesne, a przy tym ergonomiczne i ekologiczne.

- Zorganizowanie takiego pokazu to innowacyjna forma wspierania przez Zespół Szkół Rolniczych rozwoju rolnictwa, poprzez prezentację najnowszych osiągnięć w dziedzinie mechanizacji rolnictwa z nastawieniem na precyzyjne i nowoczesne rolnictwo – powiedział nam dyrektor ZSR Krzysztof Świerk.

Pokazy w pełni zelektronizowanych inteligentnych maszyn przyciągnęły grono rolników, którzy chętnie zapoznali się z możliwościami i technologiami dotychczas znanymi z zachodnich filmów.

Podczas spotkania rolnicy modli zapoznać się z bogata ofertą firmy, zaczerpnąć poradę od fachowców z dziedziny mechanizacji rolnictwa oraz zjeść pyszny swojski posiłek.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.