Pilne
Uwaga kierowcy! Ślisko na drogach!
Lewym Okiem czyli przy dwóch bańkach miałbym większe wzięcie

Nie kupuję i nie czytam „Echa”. Jacyś „życzliwi” ostatni numer podrzucili do mojej skrzynki pocztowej. Kiedyś nawet osobiście zamieściłem w nim kilka artykułów i reportaży w płonnej nadziei, że redaktor i jego lokalny tygodnik staną się trochę obiektywni. Byłem wyjątkowo naiwny, co wielokrotnie wypominali mi moi przyjaciele. 

Jeśli prześledzicie państwo kolejne numery tego tygodnika to zobaczycie, jak przez lata byłem i dalej jestem negatywnym bohaterem wielu artykułów Jarka - takim przysłowiowym chłopcem do bicia. Nigdy nic pozytywnego. Przywykłem i nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia, tym bardziej, że potrafię się odszczeknąć. Jednak przy okazji ucierpieli  moi młodzi przyjaciele, bo Jarek wręcz obsesyjnie, przez lata, niszczył Turkowskie Stowarzyszenie Młodych, które stanowiło zaplecze SLD.

Według mojej oceny w ciągu ostatnich dwóch lat „Echo” stało się taką przysłowiową „gadzinówką”, bezwzględnie atakującym jednych i zarazem biuletynem Antosika pełnym hymnów pochwalnych na jego temat. Zachodzę w „głowę” co się z tym Jarkiem stało, że zasłużony członek nieboszczycy PZPR, wybitny działacz młodzieżowy i absolwent uczelni politycznej w ZSRR, uprawia propagandę w stylu Kurskiego, Gmyza czy braci Karnowskich ze skrajnej prawicy. To zadanie dla psychologa lub psychiatry, chociaż i ja mam swoją teorię. Myślę, że zbiegły się tutaj co najmniej trzy przyczyny.

Rozpaczliwe próby zatarcia, wybielenia życiorysu (taki miejscowy Piotrowicz), nienawiść do mojej skromnej osoby i uzurpowanie sobie prawa do kształtowania lokalnej sceny politycznej. Ze mną mu się nie udało. Jarek, za co ty chłopie tak mnie nienawidzisz i tyle czasu oraz sił poświęcasz na zwalczanie MMM. Kiedyś mnie to wkurzało, teraz bawi.
Ostatnio Jarek, tak należy domniemywać, wspólnie z Antosikiem i Deruckim postanowili stworzyć jakąś lewicową alternatywę dla SLD i namaścili Antosika na jej przywódcę. Jaja jak berety.

Antosik i Lewica, był już chyba wszędzie, a nie łaska do PiS ukochanego koalicjanta? Stąd też seria artykułów przedstawiająca Antosika jako wrażliwca, wsłuchującego się w głos ludu. Jarek lub Derucki powinni mu zrobić  jeszcze więcej zdjęć na placach zabaw, z dziećmi jak głaszcze je po główkach i stoi obok sarenki. Wzruszyłem się.
Do realizacji swojego celu wybrali też metodę opluwania i deprecjonowania SLD. Jest to tak przejrzyste, a zarazem żałosne, że nawet nasi polityczni konkurenci pukają się w czoło. Jarek, dlaczego uważasz czytelników „Echa” za głupków, którzy kupią Twoje brednie. W Turku wszyscy wiedzą, kto stał za rozbiciem opozycyjnej, większościowej koalicji w radzie miasta (która tak nawiasem mówiąc była bardzo „miękką” opozycją) i doprowadził do utworzenia przez Antosika koalicji z PiS, a dość ograniczonego osobnika, katechetę i grabarza zrobił przewodniczącym rady miasta.

Chłopie, czy ty nie masz najmniejszego poczucia wstydu, minimum przyzwoitości? Przecież przez lata głosiłeś, że w samorządach konieczna jest faktyczna, a nie udawana kontrola władzy wykonawczej (wójta, burmistrza) przez władzę uchwałodawczą, czyli radę. W Turku nad Antosikiem nie ma żadnej kontroli, bo natychmiast ma swojego, wymieniono też przewodniczącego komisji rewizyjnej. I co, teraz jest w porządku, pasuje?

Dlaczego o tym ani słowa w „Echo”, tak zresztą jak o konflikcie i rezygnacji Czerwińskiego. Co chcecie ukryć?

Podejrzewam Jarek, że słuchasz tylko pochlebców, więc Ci powiem jaka jest rzeczywistość, do czego doprowadziłeś i dlaczego tak dramatycznie spadła sprzedaż „Echa”.
Otóż przyzwoici, myślący ludzie nie kupują  i nie czytają „Echa” a wielu nazywa je, co nawet dla mnie jest przykre – tendencyjnym „brukowcem”. Wybrali  Internet.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Strony

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.