Pilne
Drzwi Otwarte w ZST Turek - 25.04 godz. 9:00-14:00
Wideo: Remis Młodzika starszego w Kole

Podopieczni Bartosza Grabowskiego zanotowali drugi wyjazdowy remis w tym tygodniu. Tym razem przeciwnikiem Tura była Olimpia Koło. Mecz z silniejszym fizycznie rywalem zakończył się bezbramkowym remisem.

Było to już piąte spotkanie zespołu z Turku na wiosnę, który występuje w grupie mistrzowskiej. Dotychczasowy bilans to jedno zwycięstwo, trzy remisy i jedna porażka.
Kolejny mecz drużyna rozegra również na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie SKP Słupca. Mecz odbędzie się 20 maja o godz. 11:00
TUR 1921 Turek: Szymon Klecha, Mateusz Borowski, Filip Kurek, Miłosz Maciejewski (kpt), Franciszek Tomaszak, Adam Oleksy, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Aleksander Kowalczyk oraz Kamil Ślusarek, Dominik Zub, Norbert Jacaszek, Mateusz Romke, Aleksander Robak, Aleksander Szajrych.


Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia oraz materiał wideo: Ireneusz Oleksy

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.