Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Półmetek „Tur Walking” za nami

Za nami dwie wspaniałe wędrówki po lesie na Zdrojkach Lewych, które zorganizowane zostały w ramach „VI Tur Walking”. Jeśli jesteś miłośnikiem ruchu na świeżym powietrzu i lubisz spędzać czas w doborowym towarzystwie jeszcze teraz zapraszamy na kolejne spotkania.

Pierwszy spacer z kijkami odbył się do miejsca egzekucji żołnierzy wyklętych oddziału Groźnego. Druga wędrówka miała miejsce po prawej części lasu na Zdrojkach. Jeśli ktoś ma ochotę wspólnie spędzić czas z miłośnikami nordic walking mają jeszcze szansę wziąć udział w imprezie
 

Zapraszamy na sobotę 20 maja na parking leśny Zdrojki Lewe o godz. 17.00 oraz w sobotę 27 maja przed Szkołę Podstawową nr 5 o godz. 17.00.


Rajd nordic walking prowadzi pani instruktor, która uczy i udziela wskazówek o prawidłowym chodzeniu z kijkami. Organizatorem „Tur Walking” jest Samorząd Osiedla Wyzwolenia i Burmistrz Miasta Turku.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.