Pilne
Drzwi Otwarte w ZST Turek - 25.04 godz. 9:00-14:00
Prezent dla szefa – poznaj efektowny pomysł na prezent dla przełożonego

Wybór prezentu dla pracodawcy to nie lada wyzwanie. Niestety w środowisku biznesowym nie każdy podarunek jest odpowiedni. Prezent dla szefa musi być elegancki i efektowny, dlatego najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zakup pióra wiecznego. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu przełożonemu. Jak wybrać idealne pióro dla szefa? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Pióro wieczne to upominek na lata

Wręczanie prezentów w środowisku firmowym rządzi się swoimi prawami. Tutaj nie każdy podarek jest na miejscu i bardzo łatwo o popełnienie błędu, który postawi nas w złym świetle. Efektownym i sprawdzonym pomysłem na prezent dla szefa jest zakup pióra wiecznego. Wybierając model na prezent zwróćmy uwagę na wysoką jakość. Stawiajmy, jedynie na markowe pióra pakowane w estetyczne opakowania. Gwarantujemy, że taki upominek wywoła u przełożonego pozytywne wrażenie. Stawiając na produkty z wyższej półki możemy mieć pewność, że będzie z niego korzystał regularnie, a może nawet zagości na stałe na jego biurku. Dlatego kupując pióro wieczne warto przeznaczyć dłużą chwilę na dokonanie wyboru. Oto kilka cennych wskazówek, którymi warto się kierować przy zakupie pióra:

• marka – kupując prezent dla szefa wybierajmy znane i cenione marki. Pióro Parker to doskonały przykład, jak firma wykorzystuje swoje doświadczenie, by oferować nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard funkcjonalności.

• jakość wykonania – upominek dla przełożonego musi być wysokiej jakości. Wybierając pióro zwróćmy uwagę na detale. Najlepiej sprawdzają się modele z ergonomicznym kształtem, który sprawia, że użytkowanie to czysta przyjemność. Zwróćmy uwagę na korpus i skuwkę pióra, by była wykonana z solidnego materiału. Dla szefa najlepsze będzie np. pióro Parker IM PREMIUM, które wyróżnia się klasyczną elegancją i dbałością o każdy detal wykonania.

• tłoczek czy nabój – to największy dylemat przy zakupie pióra. Znajdziemy zwolenników tradycyjnych tłoczków do atramentu, jak także funkcjonalnych naboi. Jest to już kwestia tylko preferencji i gustu danej osoby.

• cena -  jakość piór wiecznych idzie w parze z ceną. Dobrej jakości pióro Parker możemy nabyć już od 100 zł w sklepie Murrano. Nie warto kupować tańszych piór, które mogą okazać się fatalne pod względem jakości. Oczywiście w zależności od posiadanego budżetu możemy pokusić się też o zakup pióra wiecznego, którego elementy pokrywane są złotem. Cena pióra marki Parker z elementami platerowanymi 23-karatowym złotem wynosi 699 zł.

Spersonalizowane grawerowanie to wieczna pamiątka

Na piórach wiecznych istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego grawerowania. Krótka dedykacja to piękna pamiątka dla przełożonego. Pracownicy decydujący się na taki krok w zmyślny sposób mogą podkreślić swoje zaangażowanie w zakup. Gwarantujemy, że szef otrzymujący grawerowane pióro zapakowane w estetyczne etui z pewnością będzie zadowolony z prezentu. Tak proste i funkcjonalne upominki w środowisku biznesowym są najlepszym rozwiązaniem.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.