Pilne
Drzwi Otwarte w ZSR Kaczki Średnie - 23.04 godz. 8:15-15:30
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w nowej siedzibie

Data 17 maja 2017 r. w historii Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Turku zapisze się wielkimi literami. Tego dnia bowiem uroczyście otwarto i zaprezentowano nową siedzibę szkoły, przy ul. Uniejowskiej.

Zanim przecięto wstęgędokonano uroczystego poświęcenia.  Marta Janicka- dyrektor szkoły powitała zaproszonych gości oraz przedstawiła zarys zmian, jaki nastąpił w placówce w ciągu minionych kilkunastu miesięcy.

W rozmowie z naszym portalem w czerwcu ubiegłego roku, kiedy Marta Janicka ponownie została dyrektorem Szkoły Muzycznej nie ukrywała radości z tego, że szkołę czeka duża zmiana.

- Wszystko wskazuje na to, że po 37 latach przemieszczania się po turkowskich budynkach szkoła będzie miała swoją siedzibę – zdradzała wówczas, zapewniając, że zmiana ta nastąpi już bardzo niedługo.

Po blisko roku, wielu działaniach wreszcie stało się. Dyrektor Janicka dziękował wszystkim za pomoc, przychylność i zaangażowanie. I jak można się domyśleć, to nie koniec pozytywnych niespodzianek.

Podczas uroczystego otwarcia nie zabrakło podziękowań i gratulacji od przybyłych gości.

Dla wszystkich przygotowano oczywiście występy muzyczno- taneczne w wykonaniu: Weroniki Noworatskiej i Ignacego Jurka, kwartetów akordeonowego i saksofonowego oraz grup rytmicznych.

Po części oficjalnej był czas na rozmowy kuluarowe podczas przy elegancko zaserwowanym poczęstunku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.