Pilne
Drzwi Otwarte w ZST Turek - 25.04 godz. 9:00-14:00
Turcovia z wszelkimi dobrodziejstwami otwarta! Na powitanie dania serwował Adam Kozanecki

W Nowym Yorku była 7.00, w Moskwie 14.00 a w Warszawie i Turku 13.00. Właśnie dzisiaj, tj. 19 nastąpiło oficjalne otwarcie Turkovia Hotel Restauracja Bowling Spa. Było przecięcie wstęgi, gratulacje, zwiedzanie i przepyszny poczęstunek…

Nowa, zaprojektowana  nowocześnie, a zarazem przytulnie - Turkovia Hotel Restauracja Bowling Spa z całą pewnością zadowoli nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Na oficjalne otwarcie przybyli znamienici goście z terenu całego powiatu tureckiego. Po krótkiej prezentacji inwestycji i poświęceniu pomieszczeń nastąpiło przecięcie wstęgi, którego dokonali właściciel Dariusz Bednarek z małżonką, Maciej i Joanna Kucalowie oraz właścicielka Salonu Urody Monika Klimek.

Właścicielom pogratulowali przybyli goście wręczając okolicznościowe podarunki. Po części oficjalnej przyszedł czas na zwiedzanie obiektu. W jego skład wchodzi część restauracyjna, hotelowa, centrum urody i SPA oraz bowling. Wszystko zaprojektowane z przysłowiowym smakiem i wyobraźnią. Całość dopełniły małe detale które sprawiają, że czujemy się jak w domu.

Dla gości przygotowano tego dnia niespodziankę. Swojskie, a zarazem wyśmienite dania przygotował Adam Kozanecki znany z programu Masterchef. Mogliśmy skosztować szczawiowej z jajkiem i grzankami, kurczaka panierowanego w lubczyku i koprze z nutą z cytryny podany z surówką z czerwonej kapusty. Do tego deser, czyli waniliowe lody, kruszonka z płatków owsianych, orzeszków ziemnych i płatków karmelowych.

My życzymy sukcesów i wytrwałości w spełnianiu marzeń.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.