Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Jadą do Rzymu i pomagają. Zrzućmy się na rowery dla dzieci z Domu Dziecka w Kaczkach Średnich

Daniel, Mateusz, Sylwek i Tomek - to my! Czwórka pasjonatów rowerów. Postanowiliśmy w tym roku wspólnie wyruszyć w rowerową wyprawę do Rzymu.

Do przejechania na rowerach mamy ok. 1800 km przez teren 9 europejskich państw. Chcemy, aby nasza wielka przygoda przyniosła za sobą również coś dobrego dla innych. Stąd właśnie nasz pomysł, aby część pieniędzy zebranych od sponsorów przeznaczyć na zakup rowerów dla Domu Dziecka w Kaczkach Średnich.

Uwaga:

Ponadto, aby włączyć osoby prywatne w naszą inicjatywę zorganizowaliśmy tę właśnie zbiórkę. Dlatego 100% pieniędzy z tej właśnie zbiórki zostanie przekazanych na zakup rowerów.

Każda złotówka przekazana na ten cel to zachęta dla organizacji tego typu akcji i piękny gest w kierunku wychowanków Domu Dziecka w Kaczkach Średnich!

Adres do naszej akcji na FB: Rowerem do Rzymu

Bardzo prosimy o udostępnianie i polubienie naszej strony!

Dziękujemy.

Strona akcji.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja