Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Judocy z Tuliszkowa trenowali z Mistrzem Świata Rafałem Kubackim

Rafał  Kubacki – polski judoka, olimpijczyk i nauczyciel akademicki, 17-krotny Mistrz Polski, dwukrotny Mistrz Świata i Europy był gościem specjalnym treningu sekcji judo Tuliszków. Spotkanie z niezwykłym sportowcem i nauczycielem odbyło się w piątek, 29 września na zaproszenie trenera Michała Gaja. 

Rafał Kubacki to judoka z wielkim doświadczeniem i sukcesami. Mistrz Europy z 1989, dwukrotny srebrny medalista (1994 i 1998) i pięciokrotny brązowy medalista (1991, 1993, 1995, 1996 i 1997). Dwukrotny Mistrz Świata z 1993 i 1997, brązowy medalista z 1989. Sportowiec trzykrotnie wystąpił na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w wadzie ciężkiej w Barcelonie w 1992, Atlancie w  1996 i Sydney w 2000.

Był zawodnikiem Gwardii Wrocław, Śląska Wrocław i AZS-AWF Wrocław. Został zwycięzcą Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca Polski w 1993.
Obecnie Mistrz swoje doświadczenia sportowe przekazuje młodym zawodnikom, stad zagościł na treningi sekcji judo w Tuliszkowie na zaproszenie trenera Michała Gaja.
Dla młodych zawodników spotkanie z Mistrzem było nie tylko wielką szkołą sportu, ale także cennym doświadczeniem, które miejmy nadzieję zaowocuje m.in. podczas startów na zawodach.

Młodzi judocy oprócz wyczerpującego treningu mogli porozmawiać z Rafałem Kubackim o jego sportowej karierze, ciężkiej pracy na macie oraz najtrudniejszych wyzwaniach.

Więcej o tym, co działo się na treningu w materiale wideo. Zapraszamy!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.