Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: W Kaczkach Średnich jest moc!- czyli I Moto Festival 2017 ATT&O

W sobotę, 30 września na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbył się I Moto- Festival. Miłośników motoryzacji przybyło naprawdę wielu. Większość przyjechała swoimi samochodami i motorami, które mieliśmy okazję podziwiać. 

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników imprezy przez dyrektora szkoły Krzysztofa Świerka przyszedł czas na pokaz strażacki. Druhowie pokazali, jak wyglądają poszczególne czynności podczas gaszenia palącego się auta i jak uratować osobę poszkodowaną w wypadku samochodowym.


Chętni wzięli udział w konkursach z nagrodami takich, jak choćby Car Audio, Car Limbo, Gleba, Najgłośniejszy wydech, Najlepszy projekt zlotu, Najlepsza Fela czy Najstarsze auto zlotu.


Wiele emocji budziły pokazy „Coel drift” oraz Car Audio oraz prezentacja efektów projektu agrotronicznego podczas której mieliśmy okazję podziwiać pierwszy w Polsce ciągnik rolniczy tuningowany przez uczniów technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Było to doskonałe połączenie klasyki rolnictwa z precyzyjną nowoczesnością.
 

Swój wkład w powodzenie imprezy mieli uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, którzy prowadzili stanowisko bezpłatnej diagnostyki samochodowej i przygotowali wyśmienite „małe co nie co” dla uczestników wydarzenia.


Organizatorzy przygotowali szkolenie pierwszej pomocy, tor przeszkód z alkogoglami oraz mnóstwo wiedzy, którą można było chłonąć pasjami.


Inicjatorami wydarzenia był Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich oraz grupa Auto Tuning Turek i Okolice. Nic nie udałoby się gdyby nie sponsorzy… ale o tym i wiele więcej dowiecie się już niebawem w materiale wideo i podczas audycji w Ale!Radio.
 

 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.