Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gm. Turek: Szadów się integruje i żegna sezon imprez plenerowych

Montaż kolejnego przyrządu na siłowni zewnętrznej w Szadowie w gminie Turek stał się okazją do spotkania i wspólnej  integracji. Świetlica wiejska zamieniła się w miejsce tętniące życiem, a raczej skoczną muzyką i suto zastawianymi stołami. 

Wspólna integracja, której inicjatywami byli członkowie stowarzyszenia „Szadowiacy” odbyła się w sobotę, 21 października.

Przygotowano pyszne regionalne posiłki, na ciepło, na zimno i na słodko. Za kulinaria tego popołudnia odpowiadała Barbara Grzelak. Przy muzyce serwowanej przez didżeja wszyscy dobrze się bawili.

- Zamontowano ostatnie urządzenia na naszej siłowni plenerowej, a że sezon już zakończony postanowiliśmy skorzystać z okazji i podsumować to, co działo się w tym roku w plenerze w naszym sołectwie a i wspólnie się pobawić - powiedział nam Karol Mac, radny w gminie Turek a zarazem mieszkaniec Szadowa.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.