Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Turkowianin Oskar Brzostowski w finale castingów talent show Mali Giganci

W niedzielę, 5 listopada 2017r. o godz.17.00 na antenie TVN zadebiutuje trzeci sezon talent show Mali Giganci.Uzdolnieni wokalnie, tanecznie i recytatorsko dzieci zaprezentują swoje talenty przed jurorami. Na precastingach w Gdańsku, Katowicach i Warszawie pojawiło się prawie 5000 dzieci z całej Polski.

Oskar Brzostowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku i Społecznego Ogniska Artystycznego w Turku pomyślnie przeszedł wstępny casting i został zaproszony na finał castingów do Warszawy.

Czy spełni się marzenie Oskara o dostaniu się do jednej z sześciu drużyn? Opiekunami 3 edycji Małych Gigantów będą: Paulina Krupińska, Jarosław Bieniuk, Roma Gąsiorowska, Omena Mensah, Agustin Egurola oraz Rafał Brzozowski i to oni wybiorą do swoich drużyn dwoje wokalistów, dwie pary taneczne i dwoje maluchów.Jury w składzie: Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, zadecyduje o ostatecznym składzie drużyn.


Oskar Brzostowski śpiewa od 7 roku życia.Jego talent wokalny odkryła pani Izabela Ochota.Obecnie swój warsztat kształci na lekcjach śpiewu u pani Anety Janiak i pana Karola Brzykcy.Oskar jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach rangi regionalnej i ogólnopolskiej.Ponadto brał udział w koncertach organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Turku, Szkołę Podstawową nr 1 w Turku, Urząd Miasta Turku oraz Big Band Miasta Turek.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.