Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Sebastian Riedel i Big Band Miasta Turku na dobry początek weekendu

Koncert, na który czekało wielu turkowian właśnie dobiegł końca. Na scenie wystąpił znany wszystkim Sebastian Riedel. Tym razem nie zadziwiał on publiczności sam. Towarzyszył mu Big Band Miasta Turek. Wydarzenie z całą pewnością było wyjątkowe i niezapomniane.

Dzisiaj, tj. 3 listopada odbył się koncert Sebastiana Riedla, który wystąpił z turkowskim Big Bandem. Już po raz kolejny mięliśmy okazję zobaczyć muzyków z naszego miasta w towarzystwie znakomitego gościa.

Wcześniej Big Band zagrał między innymi z Grażyną Łobaszewską, Zbigniewem Wodeckim, Krzysztofem Cugowskim czy Krystyną Prońko.

Sebastian Riedel jest znany większości z nas. Nie tylko jest kompozytorem, ale również gra na wielu instrumentach takich, jak choćby gitara czy perkusja. Po Polsce podróżuje wraz z zespołem Cree.

W Hali Widowiskowo- Sportowej w Turku mieszczącej się przy ul.Parkowej działo się dzisiaj naprawdę wiele. Frekwencja bardzo dopisała. Gromkie brawa otrzymali wszyscy artyści. Z całą pewnością tak wyjątkowy muzycznie piątek zwiastuje udany weekend.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Sebastian Riedel i Big Band Miasta Turku
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.