Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Małżeństwo z Turku zatruło się zupą grzybową?

Bardzo możliwe, że małżonkowie z Turku, którzy trafili do szpitali w Turku i Poznaniu z silnymi objawami zatrucia, zjedli zupę z trujących grzybów. Jak podaje fakt24.pl wcześniej służby przypuszczały, że za stan zdrowia pary odpowiada ich 29-letni syn. Mężczyzna w czasie akcji ratunkowej był pobudzony, okaleczył się i podejrzewano, że to on otruł rodziców.

Przypomnijmy, że chodzi o zdarzenie z 1 listopada, kiedy to małżeństwo z Turku wróciło z cmentarza i zasiadło do obiadu. Po zjedzeniu zupy grzybowej małżonkowie bardzo źle się poczuli. 53-letnia kobieta zaczęła wymiotować, a jej 58-letni mąż stracił przytomność.

- Gdy przyjechaliśmy na miejsce, obydwoje byli już nieprzytomni. Mężczyzna trafił na oddział toksykologii w Poznaniu, a jego żona do szpitala w Turku - informował w rozmowie z Fakt24.pl Mateusz Latuszewski, rzecznik prasowy KPP w Turku.

Służby na miejscu zastały także 29-letniego syna małżeństwa, który był pobudzony i okaleczył się. Znaleziono przy nim narkotyki. Początkowo to właśnie jego podejrzewano o otrucie rodziców. Mężczyzna trafił na oddział psychiatryczny.

Tymczasem z najnowszych informacji przekazanych przez Prokuraturę Rejonową w Koninie wynika, że jest bardzo prawdopodobne, że małżeństwo mogło otruć się zupą grzybową, którą jedli na obiad.

- Badania nie wykazały w ich organizmach żadnych toksyn. Będziemy ustalać co się dokładnie stało i jakie były przyczyny zatrucia - powiedział dla fakt24.pl Marek Kasprzak, rzecznik prasowy konińskiej Prokuratury Okręgowej.

źródło:fakt24.pl

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.