Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Tuliszków: Uczniowie SP rozpoczęli obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dzisiaj, tj. 10 listopada w Tuliszkowie uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami rozpoczęli obchody Narodowego Święta Niepodległości. Z biało- czerwonymi flagami przypomnieli mieszkańcom, czym jest patriotyzm.

Około godziny 11.00 wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami zebrali się przed placówką, by wspólnie przejść ulicami miasta na Plac Wolności. Właśnie tam pod Pomnikiem Tadeusza Kościuszki złożone zostały kwiaty. Młodzież przedstawiła przybyłym krótką część artystyczną mówiącą o tym, jak ważna jest dla każdego z nas wolna Polska.


Wszystkich mieszkańców zapraszamy już jutro na Marsz za Niepodległą, który odbędzie się o godzinie 14.00. Msza święta w intencji Ojczyzny przewidziana jest na godzinę 16.00.


Na Placu Wolności o godzinie 17.00 nastąpi złożenie wiązanek pod Pomnikiem Tadeusza Kościuszki, a następnie w Hali Widowiskowo- Sportowej Koncert Orkiestry Dętej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie.


Organizatorzy przewidzieli również Festyn Fotograficzny z Niepodległą, Rodzinne Karaoke oraz wiele atrakcji dla dzieci.


Zapraszamy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.