Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Malanów: Muzyczne pejzaże z Agnieszką Osiecką

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie w przeddzień 11 listopada zorganizowali niezwykły koncert pamięci Agnieszki Osieckiej. Twórczość artystki wciąż jest żywa i przekazywana z pokolenia na pokolenie, czego dowodem były występy w malanowskiej świetlicy wiejskiej.

Na scenie zaprezentowali się artyści w różnym wieku, co jest dowodem na to, że muzyka ma charakter integracyjny i łączy pokolenia. Kunszt wokalny i artystyczny zaprezentowali wokaliści, wokalistki oraz zespoły folklorystyczne, które uczestniczą w zajęciach muzycznych organizowanych przez malanowskie Centrum Kultury.

Wszystkie występy nagradzano gromkimi brawami, dziękując Agnieszce Osieckiej za uniwersalną twórczość.

Koncert realizowany jest w ramach projektu "Muzyczne pejzaże z Agnieszką Osiecką" - dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura - Interwencje 2017. Edycja jesienna.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.