Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: „Póki Polska żyje w nas”, czyli koncert pieśni patriotycznych w SP w Chlebowie

Już po raz kolejny wychowankowie Szkoły Podstawowej w Chlebowie (gm.Turek) udowodnili, że potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę. Zorganizowany koncert pieśni patriotycznej wzruszył i zadziwił, przypominając przybyłym, jak cenny jest wolny kraj.

Dzisiaj, tj. 10 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w koncercie pieśni patriotycznej „Póki Polska żyje w nas”. Do Szkoły Podstawowej w Chlebowie zawitali znamienici goście a wśród nich między innymi poseł Ryszard Bartosik, nadbrygadier i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Kubiak, wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk.


Występ wychowanków szkoły był nie tylko wyrazem miłości do Ojczyzny, ale również niezwykłym spektaklem podczas którego swoimi talentami mogli popisać się uczniowie. Młodzież zaprezentowała znane pieśni patriotyczne, które wzbogacone były o dodatkowe niespodzianki.


Przybyli goście pogratulowali młodym artystom oraz dyrektor szkoły Jolancie Junkiert wręczając podarunki.


Każdy otrzymał również patriotyczną kokardkę, a po występach wychowanków Szkoły Podstawowej w Chlebowie wszyscy udali się skosztować pysznego ciasta własnego wypieku.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.