Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Dobra: I Otwarty Turniej Piłki Halowej z okazji Dnia Niepodległości

Zakończył się I Otwarty Turniej Piłki Halowej. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny. Jak się okazało bezkonkurencyjny okazał się zespół Galaktyczna Mieszanka CF, który nie dał szans rywalom na zdobycie upragnionego pucharu.

I Otwarty Turniej Piłki Halowej z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Burmistrza Dobrej odbył się w piątek, 10 listopada. W Hali Sportowej zebrali się miłośnicy sportu, którzy zawalczyli ze sobą o tytuł zwycięzcy. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym. Tego dnia sędzią głównym został Damian Wdowiński.


Oto wyniki końcowe:
1 miejsce: Galaktyczna Mieszanka CF
2 miejsce: Sazan Pęczniew 
3 miejsce: Sto Twarzy Złomiarzy
4 miejsce: 4fun Team


W skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Polipowski, Dominik Młotkiewicz, Kamil Janiak, Dawid Kasprzak, Marcin Rykowski, Darek Najmrocki, Mateusz Śleboda, Tobiasz Majcherek.

Najlepszym zawodnikiem tego dnia był Młotkiewicz Dominik (Galaktyczna Mieszanka CF). Najlepszym strzelcem okrzyknięto Majcherka Tobiasza Majcherek Tobiasz (Galaktyczna Mieszanka CF). Najlepszym bramkarzem został Stasiak Rafał (Sazan Pęczniew).

Wszystkie drużyny otrzymały puchary. Za pierwsze miejsce przyznano również komplet strojów piłkarskich, medale, smycze i worki na buty.

Za zajęcie drugiego miejsca drużyna dostała koszulki.

Gratulujemy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.