Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Brudzew: Zagrali w Niepodległościowym Turnieju Piłki Nożnej pomimo deszczu

Osiem drużyn wzięło udział w Niepodległościowym Turnieju Piłki Nożnej. Z uśmiechami na twarzach zawodnicy rywalizowali ze sobą o tytuł zwycięzcy. W walce nie przeszkodziły nawet deszcz oraz wiatr.

Finał Niepodległościowego Turnieju Piłki Nożnej odbył się 11 listopada. Zawodnicy mecze rozgrywali na Orliku w Brudzewie. Organizator imprezy to GKS Kasztelania Brudzew.


W turnieju wzięły udział drużyny Janów, FC Gile Koło, FC Krwony, Kasztelania Brudzew Junior, Semrau Team, Atletico Brudzew, KS Polonia Laski, Brudzew.Pl.


Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna FC Gile Koło. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Brudzewa, trzecie natomiast Atletico Brudzew.


Na rozdaniu nagród mimo deszczu pojawił się między innymi wójt gminy Brudzew Cezary Krasowski, który pogratulował zawodnikom.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor Naczelna
Marta Jachimowska
tel.: 509 065 698
mjachimowska@iturek.net
Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2017 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.