Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Moc, energia, endorfina czyli Morsy Turek powitały sezon

Blisko stu pięćdziesięciu miłośników zimnych kąpieli już po raz szósty zanurzyło się w zbiorniku w Przykonie, otwierając kolejny sezon morsowania. Na otwarcie w niedziele, 12 listopada oprócz organizatorów, a  więc Stowarzyszenia Morsy Turek przyjechali morsy z m.in. takich miejscowości jak: Łódź, Koło, Łęczyca, Kraków, Batorówka, czy Konin oraz członkowie Klubu Biegacza Maraton Turek.

Zebranych przywitał prezes Waldemar Chrostek stowarzyszenia Morsy Turek, zapraszając wszystkich do kąpieli. W tym roku pierwsze zanurzenie odbywało się pod hasłem „Moc, energia endorfina – Turek morsowanie rozpoczyna”.

Aura dopisała. Temperatura wody 7 stopni Celsjusza, powietrza 6 stopni Celsjusza, do tego słońce i lekki wiatr.

Imprezie jak zawsze towarzyszyła niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Najpierw rozgrzewka, potem wspólna kąpiel, a na zakończenie pyszna gorąca grochówka.

Ilość pozytywnej energii i endorfin wydzielonych podczas kąpieli starczy wszystkim na długi czas. A wszystkich chętnych zapraszamy w każdą niedzielę do wspólnej morsowej kąpieli.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.