Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Mamy wyniki Biegów Niepodległości w Turku!

Po raz kolejny prezentujemy wyniki uczestników XXVIII Biegów Niepodległości, które odbyły się 11 listopada w Turku. Organizatorzy składają także podziękowania dla biegaczy, współorganizatorów i sponsorów.

K Open

1.Swietlana Olijnyk Winnica Ukraina
2. Olga Kazimierowa Ukraina
3. Michalina Walczak Pecyna No Name Team Koło
4.Gabriela Trzepacz LKS Maraton Turek
5. Justyna Wałowska No Name Team Koło

K16 

1.Klaudia Bandowska Konin
2.Paulina Rybicka Konin
3. Agata Straszewska Turek

K20

1.Justyna Idczak-Wrzesińska Włocławek
2.Klaudia Łukasik Chorki
3.Marta Filipczak Turek

K30

1. Małgorzata Wojtaszek Koło
2.Anna Kleśta Ślesin
3.Barbara Olczak Huragan Powiercie

K40

1.Aneta Okuńska-Wejdman No Name Team Łódź
2.Agnieszka Czerniak Piątkowo Na Biegowo Poznań
3.Małgorzata Nowacka No Name Team Koło

K50

1.Zuzanna Hajdrych Biegacze-Kleczew
2.Dorota Wiśniewska Baszta Wyszyna
3.Monika Gomółka Turek

K60

1.Elżbieta Czerniak KB Kosynier Września

K Turek

1. Marta Filipczak
2.Katarzyna Rybak
3. Iwona Koźba
4 Małgorzata Glinkowska
5.Marta Darul
6.Beata Gradzik
7.Agata Straszewska
8.Sylwia Flejter- Gryska
9.Daria Iglikowska
10.Zuzanna Gomółka

Nordic Walking

1. Kamila Kurzawa Kłodawa
2. Nina Łuczak KB Maraton Turek
3. Elżbieta Cybulska Gebert Team koło

KB „Maraton” Turek - kobiety

1. Iwona Koźba
2.Emilia Klimczak
3. Małgorzata Glinkowska
4. Marta Darul
5. Daria Iglikowska
6. Dorota Biskup
7. Marlena Krawczyk
8. Milena Gradzik

M Open

1.Pawel Olijnyk  KB Rawicz Ukraina
2.Dmytro Pożeliwow HF Kharakov Ukraina
3. Rafał Mrowiński Wosiek Tem Kalisz
4.Adam Łukasik Zespół Szkół im. Jadwigi Grodziej w Łęczycy
4.Piotr Frydrychowski Persona Sport/Chuchałateam Kleczew

M 16

1.Filip Michalski LSK Vektra Włocławek
2.Adrian Koralewski Naroo Mask Team Konin
3.Dominik Urbaniak Grzegorzew

M 20

1. Wiktor Kujawa Lechia Gdańsk
2.Tomasz Pietrzak LKS Maraton Turek
3.Łukasz Kubiak KB Geotermia Uniejów

M 30

1.Jakuba Wawrzyniak Wybiegać Marzenia Team Konin
2. Jarosław Glinkowski KB Maraton Turek
3.Andrii Pavelko 4F Kmarkiv Ukraina

M40

1.Krzysztof Kujawa Więckowski Team Płock
2.Artur Jóźwiak Wilczyn
3. Jarosław Przybylski MLUKS Triathlon Koło

M 50

1.Krzysztof Tomaszewski KB Maraton Turek
2.Jacek Paczkowski Strzelno
3.Marek Bocian KB Geotermia Uniejów

M 60

1.Marek Brzustowicz KB Geotermia Uniejów
2. Krzysztof Chrzanowski Bud-Rem Koło
3.Tadeusz Łaszkiewicz MLUKS Triatlon Koło

M Turek

1. Jarosław Glinkowski
2. Krzysztof Tomaszewski
3. Daniel Biskup
4. Andrzej Wojciechowski
5. Marcin Jaruga
6. Mariusz Rostek
7. Piotr Małek
8. Jacek Tokarski
9. Tomasz Łuczak
10. Karol Suleja

KB „Maraton” Turek - M

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Strony

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor Naczelna
Marta Jachimowska
tel.: 509 065 698
mjachimowska@iturek.net
Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2017 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.