Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Kawęczyn: Nowy samochód marki Ford dla OSP Będziechów

Wszyscy wiemy, jak ważną rolę w życiu społeczeństwa odgrywają strażacy. Nie tylko pomagają w sytuacjach zagrożenia życia, ale także je ratują. Aby szybkość i skuteczność działań była zadowalająca potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Ważne są również auta, które nie zawiodą.

Nowy, lekki samochód marki Ford odebrali dzisiaj, tj. 14 listopada druhowie z OSP Będziechów (gm.Kawęczyn). Jest to wielki dzień, ponieważ nowe auto doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzanych akcji, które w ostatnim czasie zdarzają się coraz częściej. Auto odebrane przez strażaków w Poznaniu kosztowało 212 900 zł. OSP w Będziechowie na jego zakup przeznaczyła 37 tys.zł. Swoje wsparcie okazała również gmina Kawęczyn, która wspomogła jednostkę ofiarowując 75 900 tys.zł. Reszta kwoty to dofinansowanie od Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


Foto: OSP Będziechów

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.