Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Dobra: Rolnicy szkolili się w Potworowie

Około 120 rolników z gmin Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Turek, Lisków i Uniejów po raz kolejny powiecie kaliskim uczestniczyło w szkoleniu, zorganizowanym przez Sławomira Michalaka, właściciela sklepów wielobranżowych Michalak. Spotkanie zorganizowane zostało w środę, 29 listopada  w świetlicy wiejskiej w Potworowie w gminie Dobra.

Zebranych powitał współorganizator, a zarazem radny powiatowy- Jan Gruca, oddając głos zaproszonym gościom.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Tadeusz Gebler, kierownik Agencji restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Turku, Krzysztof Buchelt, kierownik KRUS w Turku oraz przedstawiciele firm branży rolniczej, związanych z uprawą m.in. kukurydzy oraz nawożeniem.

Jak zawsze dla uczestników zorganizowano konkursy z nagrodami ufundowanymi m.in. przez firmy Michalak i KRUS. Rolnikom uczestniczącym w spotkaniu zaserwowano obiad oraz napoje.

Ostatnie spotkania rolnicze pochwalić się mogą sporą frekwencją. Wynika ona zapewne z faktu, że prace polowe dobiegły końca, a nadszedł czas wegetacji i odpoczynku.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.