Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Tylko u nas Konkursy Mikołajkowe! Weź udział w zabawie, wygraj nagrody!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak one nadejdą czas umilą nam małe Mikołajki. Jak co roku nasza redakcja ubiera czerwone czapeczki i rozdaje prezenty. Tylko u nas mikołajkowe niespodzianki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Drodzy czytelnicy! Nadal macie szansę bawić się z nami i wygrać wspaniałe nagrody. Specjalnie na Mikołajki mamy niespodzianki dla Waszych pociech. Niektóre z nagród możecie wygrać również Wy.


Jedną z nagród ufundował sklep BabyHouse Turek. Maluchy mogą otrzymać lalkę metoo, kocyk pandę, czapeczkę królika wraz ze skarpetkami oraz ocieplacz. Co zrobić by Mikołaje zawitały właśnie do Was? Klikajcie poniżej:
http://www.iturek.net/Konkursy/babyhouse


Kolejną nagrodą jest 5 całodniowych "wejściówek" do Sali Zabaw Sowa w Turku. Z całą pewnością dzieci będą bawić się znakomicie, a dzień w Sali Zabaw zapamiętają długo. Szczegóły poniżej:
http://www.iturek.net/Konkursy/karnet-do-sali-zabaw-sowa


Mamy również niespodziankę dla osób aktywnych. Active Body Turek ufundował karnet, który będzie wspaniałą niespodzianką dla sportowców. Zapraszamy do zabawy:
http://www.iturek.net/Konkursy/karnet


Która z kobiet nie chciałaby wyglądać pięknie? Jest to możliwe dzięki Atelier Stylu AM Turek. Ten Mikołajek ofiarował piękną sukienkę, która z całą pewnością będzie ozdobą dla niejednej kobiety. Co zrobić, aby ją zdobyć?
http://www.iturek.net/Konkursy/sukienka


Wyniki wszystkich Konkursów Mikołajkowych podamy 5 grudnia!


Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.