Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Wideo: Monika Kluska – człowiek z pasją pomagania, czyli Wolontariuszka 2017 wybrana!

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jak co roku obchodzono w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych. Tradycją już jest, że tego dnia wybierany jest Wolontariusz Roku. Tym razem wybrano Monikę Kluskę. 

Był tort, życzenia, gratulacje oraz ciepłe słowa podziwu dla pracy, jaką każdego dnia wykazują trurkowscy wolontariusze. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza świętowano w piątek, 1 grudnia.

W tym roku do tytułu wolontariusz Roku 2017 zgłoszono trzy kandydatury, a były to: Zofia Kolenda, Natalia Wojdziak i Monika Kluska.

Zofia Kolenda została zgłoszona m.in. przez Zenona Spławskiego i Grzegorza Gruszczyńskiego, a w uzasadnieniu argumentowano jej aktywność społeczną, w tym organizację warsztatów w bibliotece i Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych

Natalia Wojdziak- aktywna wolontariuszka działająca w Centrum Wolontariatu, znana z wielu akcji i uczestnictwie w lokalnych imprezach na rzecz innych.

Monika Kluska – działa w wolontariacie od 2007 roku, jej pasją jest pomaganie innym. Oprócz akcji organizowanych przez CWiOP w Turku uczestniczyła w wielu przedsięwzięciach charytatywnych m.in. podczas Dnia Chorego w turkowskim szpitalu.

I to właśnie Monika wybrana została na Wolontariusza Roku 2017. Na jej ręce powędrował cudowny bukiet kwiatów, a wraz z nim życzenia i gratulacje. Od Beaty Pacławskiej zarządzającej wolontariuszami Monika tradycyjnie otrzymała pamiątkową koszulkę z napisem Wolontariusz Roku.

Zachowując tradycje ubiegłych lat pojawił się także wielki tort okolicznościowy, którym wszystkich zebranych częstowała laureatka nagrody. My również gratulujemy, życząc wytrwałości w pracy na rzecz potrzebujących!

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.