Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Pobiegli w Biegu Koleżeńskim Roberta Stasiaka

43 osoby pobiegły dzisiaj , tj. 2 grudnia w III Biegu Koleżeńskim. Biegacze tradycyjnie wystartowali z turkowskiego rynku, aby po 15-kilometrowej trasie dobiec do mety, która znajdowała się w Turkowicach w gminie Turek.

Organizatorem Biegu Koleżeńskiego jest Robert Stasiak, znany turkowski biegacz, który ma na swoim koncie wiele tras, maratonów i imprez biegowych.


- Bieg ma na celu popularyzację sportu, ruchu, zdrowego trybu życia oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu. Bieg ma formę towarzyską czyli nie ścigamy się, biegniemy wszyscy razem całą grupą – mówi Robert Stasiak, zaznaczając, że sam kiedyś uczestniczył w takim biegu, dlatego postanowił sam taki zorganizować. Udało się, a chętni powodują, że w tym roku odbyła się już trzecia edycja.


W trakcie biegu przewidziane były dwa krótkie przystanki na 5 i 10 km, aby uczestnicy mogli uzupełnić płyny i posilić się. 


Po przekroczeniu linii mety każdy uczestnik na wzór profesjonalnej imprezy biegowej otrzymał pamiątkowy medal. Podsumowaniem był  wspólny posiłek przy ognisku, ziemniak z ogniska,  dobrze nawadniający napój, no i oczywiście świetna zabawa w doborowym towarzystwie.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.