Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wybrano Zarząd Prawa i Sprawiedliwości w Turku

W całym kraju odbywają się wybory w strukturach terenowych Prawa i Sprawiedliwości.  W turkowskich strukturach PiS zebranie wyborcze odbyło się w sobotę 2 grudnia. Członkowie partii w Komitecie PiS obejmującym wszystkie gminy powiatu tureckiego z wyłączeniem Władysławowa wybrali siedmioosobowy Zarząd.

Wybory odbyły się w Biurze Poselskim Posła Ryszarda Bartosika. W Zebraniu Prawa i Sprawiedliwości uczestniczył Sekretarz Zarządu Okręgowego Dominik Szopa. Po zaprezentowaniu kandydatów do Zarządu i przedstawieniu przepisów wyborczych przystąpiono do głosowania. 

W skład Zarządu PiS w Turku weszli: Ryszard Bartosik, Dariusz Kałużny, Grzegorz Wojtczak, Jan Smak, Ryszard Papierkowski, Dariusz Jasak i Bohdan Radecki. W drugiej turze wyborów wyłoniono Przewodniczącego Zarządu Prawa i Sprawiedliwości którym został Poseł Ryszard Bartosik.

Przewodniczący nowego Zarządu Poseł  Ryszard Bartosik określił najważniejsze zadania dla turkowskiej struktury. Będą nimi: wzmocnienie struktur w powiecie i przygotowanie do wyborów do samorządu terytorialnego. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.