Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Reprezentacja klubu „Striker” z Turku sprawdziła się w Koninie

2 grudnia reprezentacja klubu „Striker” w Turku miała okazję sprawdzić swoje umiejętności w trzeciej już odsłonie Ligi A1 w Koninie. W naszym wąskim składzie znaleźli się Michał Mielczarek oraz Hubert Izydorkiewicz. 

Jako pierwszy w ringu z naszej dwójki pojawił się Michał, który z powodu braku przeciwników musiał się zmierzyć z o wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem w wyższej kategorii wagowej. Mimo tych niedogodności Michałowi udało  stoczyć  pełny trzy rundowy pojedynek w dobrym stylu, który niestety przegrał na punkty.


Hubert stoczył swój pojedynek pod koniec Ligi. Od samego początku narzucił mocny pressing na swojego przeciwnika. Przez całe dwie rundy zawodnik był bombardowany mocnymi ciosami z dystansu. Dobra praca na nogach oraz moc zadawanych technik, nie pozwoliła na zbliżenie się do naszego zawodnika i ostatecznie Hubert wygrał walkę po dwóch rundach.


Gratulacje dla obu zawodników za start w tym turnieju. Są to pierwsze zawody, w których mieliśmy okazję przygotowywać się na nowej Sali. Treningi w ringu oraz specjalistyczne metody i środki treningowe zaowocowały. Kolejne starty naszych zawodników już w nowym 2018 roku.


Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie chętne osoby na treningi KICKBOXINGU w formułach MUAY THAI oraz K – 1 dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegółowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/STRIKERTUREK/ oraz pod numerem telefonu: 661472143.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.