Pilne
Drzwi Otwarte w ZST Turek - 25.04 godz. 9:00-14:00
Tuliszków: Seminarium Muay thai w Łodzi

1 grudnia 2017 roku zawodnicy Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie w składzie Albert Jesiołkiewicz, Dariusz Cailer oraz Tomasz Adamkiewicz wybrali się do Łodzi aby uczestniczyć w seminarium muay thai z Jack Samui prosto z Tajlandii. 

Organizatorem seminarium był klub Mongkom Łódź. W seminarium uczestniczyło ponad 30 osób z różnych klubów z Polski a poprowadził je Jack Samui mistrz Tajlandii oraz dwukrotny mistrz Bangkoku w Muay thai mający na swoim koncie 285 stoczonych pojedynków z czego 222 wygrał. Warto dodać że w Tajlandii Muay thai traktowane jest jako sport narodowy. Jack poprowadził 2 dwugodzinne treningi w pierwszym z nich skupił się na technikach kolanami i łokciami pokazał też swoje ulubione techniki i kombinacje. Drugi trening to nauka w klinczu. Treningi z Jackiem to solidna dawka wiedzy prosto z Tajlandii . Tuliszkowiacy wrócili bardzo zadowoleni z seminarium i planują następne. Wyjazd na seminarium wsparł sponsor główny klubu pan Jakub Kowalczyk z firmy IzoSerwis. WKSW Tuliszków zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi Muay thai w każdy poniedziałek godz: 18.30 oraz czwartek godz: 18.00 na hale sportową w Tuliszkowie. Trenuj z najlepszymi my już to robimy.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.