Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Patriotyczne śpiewanie w „Czwórce”

Listopad to miesiąc pełen wspomnień i refleksji nad różnymi obliczami patriotyzmu. Jednocześnie jest to dla Nas święto radosne. Dlatego też 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 4  odbył się II Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich. 

Wykonawcy zaprezentowali obszerny repertuar, były pieśni żołnierskie, legionowe, powstańcze, religijne, te które opiewają piękno naszej Ojczyzny, jak i te, które w jeszcze inny sposób wyrażają uczucia patriotyczne. Nie zabrakło pieśni powszechnie znanych przez małych i dużych czyli ,,Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”, ,,Wojenko, wojenko” czy ,,Pierwsza brygada”. Muzyczne spotkanie zakończył występ chóru szkolnego oraz pieśń wykonana na trąbce. Każdej pieśni towarzyszyła podniosła atmosfera,  wszyscy zgodnie twierdzili, że takie uroczystości potrafią wyzwalać przeróżne pozytywne emocje i trzeba je koniecznie powtarzać. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.