Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Wideo: Bardzo udana jesień drużyn młodzieżowych Wichru

Do rozgrywek Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zgłoszone zostały trzy zespoły Młodzik Młodszy, Orlik E1 i Orlik E2. Wszystkie zespoły zajeły pierwsze miejsca w swoich grupach, dzięki czemu zagrają na wiosnę w grupach mistrzowskich gdzie będą się mierzyć z przeciwnikami z Konina, Koła czy Wrześni.

 Najlepiej prezentował się najstarszy zespół młodzika, który wygrał w tej rundzie wszystkie spotkania i na trzy kolejki przed końcem zapewnił sobie awans do grupy mistrzowskiej.
Drużyny Orlika rywalizują miedzy sobą w systemie turniejowym, gdzie każdy zespół organizuje jeden turniej, a następnie zliczane są wszystkie punkty. W obu kategoriach Nasze zespoły okazały się najlepsze wyprzedzając zespoły z Turku. Aktualnie wszystkie zespoły przygotowują się do wiosny. Treningi dopóki pogoda pozwoli, odbywać się będą na orliku.W ramach przygotowań wezmą udział w kilku turniejach halowych.

W piątek (1 grudnia) w Centrum Kultury w Dobrej z inicjatywy trenera Grzegorza Łakomickiego a przy organizacji Urzędu Miasta i Gminy Dobra z burmistrzem Andrzejem Piątkowskim na czele odbyło się uroczyste podsumowanie roku w drużynach młodzieżowych.
 

Prezentujemy również oficjalny teledysk utworu "Szaleje Wicher".

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.