Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Koncert Mikołajkowy w ILO dla Łukasza

Młodzi, pełni poczucia humoru i zdolni ludzie zorganizowali dzisiaj wspaniały Koncert Mikołajkowy dla swojego kolegi Łukasza. Było wzruszająco, zabawnie, a występujący na scenie pokazali, jak wiele mają do siebie dystansu i ile potrafią.

„Piosenka jest dobra na wszystko”- na poprawę humoru, złe dni czy pociechę. Właśnie tę tezę udowodniła dzisiaj tj. 6 grudnia młodzież. Aula w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku wypełniona była po brzegi.

Koncert, w którym mogliśmy uczestniczyć zorganizowano dla Łukasza, a zebrane pieniądze wspomogłą w rehabilitacji.


Uczniowie na scenie wystąpili z bogatym repertuarem. Mogliśmy usłyszeć wzruszające bożonarodzeniowe utwory, zabawne aranżacje znanych piosenek, a nawet zobaczyć układy taneczne te planowane i te spontaniczne.


Cała sala obfitowała w bożonarodzeniowe akcenty, a od czasu do czasu dało się zauważyć czerwone baloniki przekazywane z rąk do rąk.


Z całą pewnością Koncert Mikołajkowy pozwolił nam odczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a przy okazji sprawił wiele dobrego, bo przecież każdy uczestnik pomógł Łukaszowi.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Koncert dla Łukasza w ILO
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.