Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
„Kwiat Kobiecości” obdarowywał prezentami na oddziale ginekologii i położnictwa

Co roku już od 11 lat, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wolontariuszki zaangażowane w akcję Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, dzięki wsparciu wielu firm, odwiedzają Szpitale Onkologicznie i oddziały ginekologiczne w całej Polsce w ramach Akcji „Święty Mikołaj”. W tym roku 6 grudnia, w SP ZOZ Turek prezenty dla pacjentek wręczała Katarzyna Kropidłowska.

To akcja o szczególnym znaczeniu. Jest mi bardzo bliska, ponieważ 14 lat temu właśnie przed Świętami dowiedziałam się, że zachorowałam na raka szyjki macicy. Wiem, że kobiety potrzebują wtedy wsparcia, ciepłego słowa, rozmowy i bliskości drugiej osoby. Akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie upominki ufundowane przez naszych darczyńców – powiedziała Ida Karpińska założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

W czasie trwania akcji „Święty Mikołaj” nie brakuje wzruszeń. Dzięki emisariuszkom, ich poświęceniu i zaangażowaniu akcja sprawnie przebiega na terenie całej Polski. Właśnie wtedy można spotkać kobiety przebrane w strój Świętego Mikołaja – „Kwiatki Świętego Mikołaja”, które z workami prezentów, miłością i serdecznością odwiedzają oddziały ginekologii onkologicznej w wielu szpitalach.

Paczki z prezentami dla pacjentek turkowskiego oddziału ginekologiczno- położniczego w stroju św. Mikołaja wręczała wolontariuszka Katarzyna Kropidłowska.

Oprócz prezentów nie zabrakło życzeń i ciepłych słów, zdrowia i szczęścia na nadchodzące święta i Nowy Rok.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.