Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Młodzież z ZSR Kaczki Średnie z mikołajkową niespodzianką na oddziale dziecięcym

Imieniny Mikołaja nieodłącznie wiążą się z tradycją wręczania prezentów. Z niespodzianek oczywiście cieszą się najmłodsi, a szczególnie w czasie choroby, kiedy możliwość zabawy jest ograniczona. Aby poprawić chorym dzieciom humory uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich w środę, 6 grudnia odwiedziły oddział dziecięcy turkowskiego szpitala.

Wystrojeni w czapki świętego Mikołaja uczniowie przynieśli wory prezentów. Były to maskotki, gry planszowe, puzzle, lalki i samochody. Każdy z pacjentów- czy to malutki, czy nieco starszy otrzymał moc ciepłych życzeń, przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia oraz upominek.

Zabawki zebrano wcześniej w specjalnie zorganizowanej akcji szkolnej. Przygotowane niespodzianki były miłym zaskoczeniem dla małych pacjentów, którzy dziękowali przytulając się do pluszaków.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.