Pilne
Mariusz Mielczarek i Grzegorz Janczak najlepsi w Szubach 2017

W ramach obchodów „Dnia Górnika” 6 grudnia 2017 roku w Klubie Barbórka odbył się XXII Barbórkowy Turniej ,,Szuby’2017” o Puchar Przewodniczącego Międzyzakładowego Związku Zawodowego Górników PAK Kopalni Adamów.

W turnieju uczestniczyło 27 par, czyli 54 pracowników i emerytów.
Po losowaniu pary podzielone zostały na sześć grup eliminacyjnych. Półfinały rozegrane zostały w czterech grupach,                  w których uczestniczyło 16 najlepszych par z grup eliminacyjnych. Po sportowej rywalizacji do finału awansowały cztery najlepsze pary z grup półfinałowych.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Pierwsze miejsce i Puchar Przewodniczącego Zarządu MZZ Górników PAK Kopalni Adamów zdobyła para:

Jasiak Grzegorz       - Emeryt

Trzy najlepsze pary w turnieju zostały wyróżnione pucharami, zaś cztery finałowe pary nagrodzono przez organizatorów nagrodami rzeczowymi.

MZZ Górników PAK Kopalni Adamów  dziękuje wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i udział w turnieju.