Pilne
Drzwi Otwarte w ZST Turek - 25.04 godz. 9:00-14:00
Mistrzostwa Miasta Turku w Pływaniu

Miłośnicy pływania wystartowali wczoraj, tj.28 grudnia w Mistrzostwach Miasta Turku w Pływaniu. Startujący wykazali się wielką wolą walki oraz rzecz jasna dużym obyciem z wodą.

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Osiedla nr 4 w Turku, Burmistrz Miasta Turku oraz Dyrektor OSiR. Nic nie udałoby się gdyby nie sponsorzy. Wśród nich znaleźli się między innymi Szkółka Pływacka „Edu –Sport”, Szkółka Pływacka „PLUSK” i Szkółką Pływacką „Aquarius” .

Dzieci i młodzież pływały stylem dowolnym na dystansach 25 metrów i 50 metrów.

Po przeprowadzonych zawodach podium wyglądało następująco:

Rocznik 2010, 25 metrów, chłopcy:
I miejsce: Oskar Witkowski,

Rocznik 2010, 25 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Maja Kwiatkowska
II miejsce: Agata Jakubowska
III miejsce: Aleksandra Przygońska

Rocznik 2009, 25 metrów, chłopcy:
I miejsce: Wiktor Czerniak
II miejsce: Bartosz Owczarek
III miejsce: Igor Janiszewski

Rocznik 2009, 25 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Amelia Grzelewska
II miejsce: Martyna Antosik
III miejsce: Zuzanna Podgórska

Rocznik 2008, 25 metrów, chłopcy:
I miejsce: Mateusz Kaszyński
II miejsce: Oliwier Wojciechowski
III miejsce: Paweł Grzelakowski

Rocznik 2008, 25 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Maria orłowska
II miejsce: Maria Krawczyk
III miejsce: Agata Naglewska

Rocznik 2007, 25 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Julia Kujawa
II miejsce: Aleksandra skała
III miejsce: Laura Witkowska

Rocznik 2007, 25 metrów, chłopcy:
I miejsce: Igor Stasiak
II miejsce: Oliwier Dąbrowski
III miejsce: Eryk Nita

Rocznik 2006, 25 metrów, chłopcy:
I miejsce: Kajetan Gargula
II miejsce: Konrad Lament
III miejsce: Kacper Antosik

Rocznik 2006, 25 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Gabriela Szymaczak
II miejsce: Weronika Wasilewska
III miejsce: Weronika Badowska

Rocznik 2005, 50 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Amelia Szuberska
II miejsce: Anna Rosiak
III miejsce: Amelia Krawczyk

Rocznik 2005, 50 metrów, chłopcy:
I miejsce: Radosław Kałużny
II miejsce: Karol Szkudlarek
III miejsce: Jakub Włodarczyk

Rocznik 2004, 50 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Aleksandra Kukuła
II miejsce: Katarzyna Perlińska
III miejsce: Martyna Mokrowiecka

Rocznik 2004, 50 metrów, chłopcy:
I miejsce: Jan Świętochowski
II miejsce: Kacper Cichomski
III miejsce: Bartłomiej Grabowski

Rocznik 2003, 50 metrów, dziewczęta:
I miejsce: Gabriela Włodarczyk
II miejsce: Paulina Grąbkowska
III miejsce: Alicja Rybka

Rocznik 2003, 50 metrów, chłopcy:
I miejsce: Maksymilian Mokrowiecki
Rocznik 2002, 50 metrów, chłopcy:
I miejsce: Filip Grzelewski

Miejsca na podium oraz miejsce IV otrzymały karnety na 5 wejść na basen.

Rodzicom dziękujemy za dzielne kibicowanie!


źródło: OSiR Turek
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.