Pilne
Ale!Radio. Słuchaj audycji z regionu na www.aleradio24.pl Co godzinę serwisy z Turku!
Kawęczyn: Trener Orła Kawęczyn na stażu w Lizbonie

W dniach 3-6 stycznia trener drużyny Juniorów Młodszych Orła Kawęczyn Konrad Grzelak wziął udział w krótkim, ale intensywnym stażu w klubie Benfica Lizbona. 

Trener miał okazję z bliska zobaczyć, jak funkcjonuje jedna z najlepszych akademii piłkarskich na świecie, która słynie z doskonałego szkolenia dzieci i młodzieży. Potwierdza to liczba osiągniętych zysków w ostatnich latach ze sprzedaży swoich zawodników, które wynoszą 220 mln Euro. Staż obejmował obserwację meczu derbowego SL Benfica-Sporting Lizbona, wykłady teoretyczne w języku angielskim, oraz zajęcia praktyczne realizowane w Akademii SL Benfica. Nasz trener miał okazję obserwować zajęcie wszystkich możliwych kategorii U7, U8, U9, U15, U16, U17, U19 SL Benfica. Wyjazd mógł się odbyć dzięki organizacji COMT COACHING CLUB, która wspiera w swoim rozwoju młodych piłkarzy, oraz trenerów.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor Naczelna
Marta Jachimowska
tel.: 509 065 698
mjachimowska@iturek.net
Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.