Pilne
II Ogólnopolski Ekstremalny Bieg Pogoń Kaczora- 24.05.18 w Kaczkach Średnich
Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych z myślą o młodzieży

Młodzi ludzie wchodzący w dorosłość mieli okazję dzisiaj, tj.30 stycznia zapoznać się ofertą wszelkich uczelni, których przedstawiciele swoimi pomysłami i radami podzielili się podczas Akademickich Targów Edukacyjnych.

Dzisiaj, tj. 30 stycznia w Zespole Szkół Technicznych w Turku wielu młodych ludzi miało okazję zadecydować, jaką ścieżkę kariery obrać po zakończeniu szkoły średniej. Chętnych, aby skorzystać z oferty było wielu, podobnie zresztą, jak przedstawicieli szkół policealnych i wyższych prezentujących swoje atuty. Dlaczego Akademickie Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych cieszą się tak dużą popularnością wśród młodzieży?

-Chcę studiować, jednak nie mam dokładnie określonej dalszej ścieżki edukacyjnej. Przyszłam więc, żeby zobaczyć, które szkoły mają coś ciekawego do zaoferowania. Przy okazji mogę zapytać o to, czego nie wiem lub co mnie interesuje- mówi jedna z uczennic z Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Wśród biorących udział w inicjatywie i prezentujących się placówek można wymienić choćby Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Studium Pracowników Społecznych i Medycznych z Łodzi, Akademię Leona Koźmińskiego z Warszawy, Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki Wydział Ekonomii w Kaliszu, Akademię Humanistyczno- Ekonomiczną w Łodzi, Wydział Pedagogiczno- Artystyczny Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową z Włocławka, Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia z Warszawy, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Konina, Cosinus Konin, Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji z Poznania, Wyższą Szkołę Gospodarki Krajowej Kutno, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Kaliszu, Wyższą Szkołę Fizjoterapii z Wrocławia, PUP Turek, OHP Turek, Społeczną Akademię Nauk z Łodzi.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.