Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Mieszkanki powiatu tureckiego w konkursie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018

Cztery reprezentantki z powiatu tureckiego biorą udział w konkursie piękności- Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018. Agata Stodzierz z Turku, Kinga Szałek z Chrząblic, Wiktoria Unton z Turku oraz Weronika Włoczkowska z Turku znalazły się wśród 102 dziewczyn, które zawalczą o tytuł najpiękniejszej.

 

 

Właśnie pojawiła się oficjalna sesja zdjęciowa półfinalistek najbardziej prestiżowego konkursu piękności w województwie Wielkopolskim, mianowicie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2018. Te 102 dziewczyny już 10 marca 2018 o godzinie 19:00 w poznańskim kubie Pacha będzie walczyć o awans do czerwcowego finału konkursu.

Sesje wykonał poznański fotograf Kamil Hadyński, przy współpracy z Beuaty Art - Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej (makijaże). Miejscem sesji było Chromatic Studio na poznańskich Jeżycach. Dziewczyny podczas sesji zaprezentowały się w kreacjach kaliskiej renomowanej projektantki Pani Elżbiety Dominiak, właścicielki salonu ED Mariage Dominiak.

Zanim jednak nastąpi półfinał to osoby śledzące konkurs mogą wybrać dwie kandydatki (1 dorosła i 1 nastolatka) które awansują bezpośrednio do finału dzięki głosom. Na dziewczyny można głosować za pomocą SMS, poprzez lajk na fb oraz instagramie. Szczegóły na portalu facebook konkursu (www.facebook.com/MissWielkopolski) oraz na www.wielkopolskamiss.pl

Konkurs Wielkopolska Miss ma na celu połączenia świata piękna ze światem biznesu, filmu i mody, dlatego nagrodami podczas tegorocznej gali finałowej są:
- samochód osobowy (dla Wielkopolskiej Miss 2017),
- 10 tys złotych,
- markowy rower (dla Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017),
- wyjazd na festiwal filmowy do Cannes,
- wyjazd na festiwal filmowy do Wenecji,

Dodatkowo na laureatki konkursu czeka wiele wartościowych nagród ufundowanych przez sponsorów konkursu.

Półfinał konkursu poprowadzą Kornelia Taczała (Miss Wielkopolski Nastolatek 2013) oraz Wacek Tomalak (znany konferansjer w całej Polsce, wieloletni przyjaciel konkursu). W jury zasiądą przedstawiciele sponsorów konkursu, przedstawiciele mediów oraz zaproszeni goście specjalni.

 

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.