Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gm.Turek: Grabieniec świętował aktywnie

Jak daleko można rzucić starym kaloszem? Ile fasolek zmieściło się w szklanej butelce i czy łatwo jest trafić marchewką do czerwonego buta? Odpowiedzi na takie pytania szukała niemal setka uczestników sobotniego festynu z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego na placu obok świetlicy wiejskiej na Grabieńcu. 

Zebranych mieszkańców powitali: sołtys Stanisław Majcherek, wójt Karol Mikołajczyk i radny RG Michał Kocik. Na wszystkie dzieci czekały darmowe atrakcje: dmuchańce, popcorn, wata cukrowa, napoje czy lody. Upał nie przeszkodził dzieciakom w ochoczym udziale w zabawach i konkursach, prowadzonych przez radnego Michała Kocika. Największe emocje wzbudził wspomniany rzut kaloszem. Wszystkie dzieci otrzymały paczki i słodycze. Nie mogło zabraknąć malowania buziek. Dorosłym serwowano mrożoną kawę z mlekiem, dużym zainteresowaniem cieszyły się ciasta przygotowane przez miejscowe gospodynie.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.