Pilne
Uwaga! Strona w przebudowie. Przepraszamy za utrudnienia.
Gm.Turek: Poświęcenie kapliczki poprzedziło festyn w Słodkowie Kolonii

Mieszkańcy Słodkowa wzięli wczoraj tj. 9 czerwca udział w wyjątkowej zabawie. Konkursy, tańce i smakołyki to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Tego dnia poświęcono również kapliczkę.

W godzinach popołudniowych mieszkańcy miejscowości Słodków Kolonia wzięli udział w uroczystym poświęceniu kapliczki, co poprzedzone było nabożeństwem.

Chwilę później wszyscy udali się na plac, gdzie czekała masa atrakcji. Dzieci mogły bawić się na dmuchańcach oraz placu zabaw. Maluchy stały się swoimi ulubionymi postaciami z filmów i bajek dzięki malowaniu twarzy.

Chętni dowiedzieli się wiele na temat pracy policjanta odwiedzając specjalnie przygotowane na tę okazję stoisko.

Również smakosze znaleźli coś dla siebie. Placki, słodkości oraz kiełbaski z grilla to tylko niektóre z przygotowanych przysmaków.

O stan zdrowia uczestników imprezy zadbali przedstawiciele Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów Rodamed Turek.  Nowo zakupiona, nowoczesna karetka zapewniła bezpieczeństwo, a specjaliści w dziedzinie medycyny sprawdzali ciśnienie, mierzyli poziom cukru oraz z chęcią odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące zdrowia.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Administracja Portalem
Tomasz Michalak
administracja@iturek.net

Copyright © 2013 - 2018 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja Grupa EmediaWeb.