Cel osiągnięty przed terminem! Pięć dni do końca i ponad 106 tysięcy na sprzęt dla szpitala

Zbiórka pieniędzy

1 kwietnia, 106 515 tys.zł i 5 dni do końca- tak wyglądają na chwilę obecną dane dotyczące zrzutki dla Pogotowia Ratunkowego w Turku. Planowana do zebrania kwota została już przekroczona, a w pomoc włączyło się w chwili obecnej 548 osób.

Na stronie zrzutka.pl, gdzie zbierane są pieniądze na zakup środków dla pogotowia ratunkowego i pracowników szpitala w Turku oraz respiratorów, które swoją rolę pełnić będą nie tylko w okresie epidemii, ale również wykorzystane zostaną w chwilach zagrożenia pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i słów wsparcia.

Mimo, że aukcja zorganizowana przez Kacpra Drzewieckiego w mediach społecznościowych została zablokowana o czym pisaliśmy TUTAJ udało się zebrać całą potrzebną sumę… i to z nawiązką. Do końca zbiórki pozostało aż 5 dni, a pieniędzy przybywa. Wpłacają wszyscy- osoby prywatne, przedsiębiorcy, lekarze czy politycy.

Czekamy na ostateczną kwotę, którą znać będziemy niebawem.

A tymczasem trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że zakupiony za tę kwotę sprzęt zapewni bezpieczeństwo ratownikom oraz mieszkańcom powiatu tureckiego.


źródło: welcome2poland.eu
Dobra: Wielkanocny poniedziałek bez procesji Emaus
Konto zablokowane, ale zbiórka nadal trwa! Już pra...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - majka w czwartek, 02 kwiecień 2020 10:25

fajna sprawa, to teraz może trochę na Tura Turek, zapraszam: https://zrzutka.pl/ddf29t

fajna sprawa, to teraz może trochę na Tura Turek, zapraszam: https://zrzutka.pl/ddf29t
Gość
wtorek, 27 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.