Brudzew: Majowy koncert Katarzyny Zawady

Katarzyna Zawada koncert

Od wspaniałego wykonania pieśni „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” rozpoczął się patriotyczny koncert Katarzyny Zawady, który miał miejsce w Brudzewie z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.

Katarzyna Zawada to absolwentka wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Z wykształcenia jest ona również pianistką, laureatką wielu konkursów i festiwali krajowych i międzynarodowych zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Zdobywczyni Złotej Aurydyki i pierwszego miejsca podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki. W swoim repertuarze posiada utwory operetkowe i musicalowe, jak i światowe przeboje muzyki rozrywkowej.

Najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne oraz rozrywkowy repertuar wykonała artystka dla brudzewskiej publiczności, wprowadzając wszystkich w cudowny świat muzyki.

Nie zabrakło również niespodzianek. Przed publicznością wystąpił również zespół Razem, a w zorganizowanym konkursie można było wygrać płyty Katarzyny Zawady. Przybyłe na koncert Panie otrzymały również białe róże.

Matury czas start. W powiecie tureckim mamy ponad ...
Dobra: Charytatywne rozgrywki piłkarskie, czyli za...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.