Dofinansowanie od marszałka na Międzypokoleniowy Klub Kultury

pieniądze

Podzielono środki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia lub wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury w roku 2021. Dofinansowanie otrzyma turkowskie Stowarzyszenie Przystań.

W wyniku ogłoszenia konkursowego na platformę elektroniczną www.witkac.pl wpłynęło łącznie 420 ofert. Po zapoznaniu się z opiniami Komisji konkursowej, która dokonała oceny złożonych ofert, Zarząd Województwa Wielkopolskiego postanowił zlecić do realizacji przedsięwzięcia na łączną kwotę 2.500.000,00 zł.

Zadania w dziedzinie kultury, mieszczą się w ramach 14 priorytetów ujętych w Programie Współpracy Samorządu Województwa. Dofinansowanie zadań mieszczących się w ramach wspomnianych priorytetów stanowi ważną formę współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego z organizacjami pozarządowymi.

Wśród projektów z powiatu tureckiego dofinansowanie w wysokości 15 tys. zł na realizację zadania pod nazwą Międzypokoleniowy Klub Kultury Kuźnia Artystyczna otrzyma Stowarzyszenie Przystań (wartość całego przedsięwzięcia to ponad 75 tys. zł).

Żłobki i przedszkola otwarte od 19 kwietnia. Więks...
Weź udział w konkursie kulinarnym dla Kół Gospodyń...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.