Malanów: XVII Powiatowy Konkurs Przedszkolaków „Śpiewam i maluję”

Konkurs Malanów

Dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Miłaczewie wzięły udział w powiatowym konkursie „Śpiewam i maluję”, w ramach którego mogły zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i muzyczne.

Chętne przedszkolaki wykonały prace plastyczne pt. „Na majowej łące”. Zgodnie z regulaminem jury wybrało 6 rysunków, które wysłano do Centrum Kultury w Dobrej, wśród nich znalazły się prace: Doroty Bałwas, Zuznanny Bruź, Aleksandry Gruszczyńskiej, Igora Gruszczyńskiego, Amelii Kasprzak oraz Gabrieli Urbaniak. Natomiast swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Oliwia Krajewska w piosence „Świat w naszych rękach” oraz Zuzanna Bruź śpiewając piosenkę pt. „Parasol dla kotka” . Utwory w wykonaniu naszych małych artystek zamieszczono w serwisie YouTube i wysłano do organizatora. Zachęcamy do wysłuchania nagrań (linki poniżej). Udział w konkursie był okazją do popularyzacji śpiewania piosenek, a także pozwolił rozwijać aktywność twórczą. Trzymamy mocno kciuki, aby wysiłki naszych przedszkolaków zaowocowały sukcesem.

źródło: malanow.pl


View the embedded image gallery online at:
https://www.iturek.net/fakty/cool/malanow-1-14#sigProId233ec6dac3

Wojsko Polskie w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczka...
Powiat Turecki na "ostatniej prostej" do zaszczepi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 22 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.